۵ نقش مافیایی جذاب در بازی شب مافیا

۲۹ آبان ۱۴۰۱

احتملا می‌دانید که بازی معروف مافیا در قالب یک بازی کارتی، با نقش‌های متفاوت و جذاب بروزرسانی شده است. بازی «شب مافیا» نقش‌های جالبی را به بازی آشنای مافیا اضافه می‌کند، اما یاد گرفتن این نقش‌ها نیازمند زمان است و در عین حال هم بازی‌کننده‌ها همیشه با یکدیگر حول اینکه کدام نقش‌ها بهتر و جذاب‌تر هستند، همیشه بحث می‌کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هامون در این ویدیوی جدید خود، پنج نقش جذاب از بازی شب مافیا را انتخاب کرده و برایتان معرفی می‌کند. از شما دعوت می‌کنیم تا این ویدیو را در بالا ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه