بررسی رفلکتور ۵ کاره گودکس GO54؛ کاربردی در شرایط مختلف

رفلکتور همانطور که از نامش پیداست، برای بازتاب نور استفاده می‌شود و به‌عنوان نور پر‌کننده می‌تواند کاربردهای مختلفی در زمینه‌ی عکاسی و فیلمبرداری داشته باشد. در این ویدیو به بررسی رفلکتور ۵ کاره گودکس GO54 می‌پردازیم تا ببینیم آیا ارزش خرید بالایی دارد یا نه.

رفلکتور 5 کاره ی 110 سانتی متر گودکس مدل GO54

این رفلکتور از ۴ لایه‌ی رنگی و یک لایه دیفیوزر بهره می‌برد که در ادامه به صورت مختصر و مفید به کاربرد آن‌ها اشاره می‌کنیم. کاربرد لایه نقره‌ای برای انعکاس و پر کردن سایه‌های روی سوژه است که در جهات مختلف می‌توانید از آن استفاده کنید. لایه‌ی مشکی برای زمانی استفاده می‌شود که می‌خواهید عکس‌های با سایه‌ و کنتراست بیشتری را ثبت کنید.

لایه سفید انعکاس کمتری دارد و به همین خاطر کنتراست کمتری را در تصویر ایجاد می‌کند. لایه‌ی طلایی هم مانند لایه‌ی نقره‌ای عمل می‌کند ولی با این تفاوت که نور گرم‌تری را به سوژه می‌تاباند. لایه‌ی دیفیوزر هم همانطور که از نامش مشخص است، بین سوژه و منبع نور قرار می‌گیرد تا نور به صورت نرم‌تر به سوژه تابانده شود.

رفلکتور ۵ کاره گودکس GO54 به راحتی جمع می‌شود و بنابراین برای جابجایی آن با مشکل خاصی روبرو نمی‌شوید. در کل برای بهره‌گیری از رفلکتور یا باید از یک نفر استفاده کنید یا اینکه از پایه‌های مخصوص برای این کار بهره ببرید. با توجه به تمام نکات ذکر شده، اگر فکر می‌کنید به رفلکتور نیاز دارید، رفلکتور ۵ کاره گودکس GO54 یک گزینه‌ی مناسب برای خرید محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما