۶ رمان برای نوجوان‌ها؛ از ماجراجویی‌های گالیور تا بدشانسی‌های مجید

۲۴ تیر ۱۴۰۲

این ویدیو مخصوص نوجوان‌هایی است که تازه می‌خواهند کتاب خواندن را شروع کنند و برای آغاز راه کتاب‌خوانی به آن‌ها یک سری کتاب پیشنهاد می‌دهیم که برایشان جالب باشد و آن‌ها را به کتاب خواندن تشویق کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

طبعا خواندن رمان‌ و کتاب‌های داستانی برای نوجوانان عموما جذابتر است و اگر قرار است کتاب خواندن برای نوجوان‌ها تبدیل به عادت شود خوب است که از خواندن رمان شروع کنند.

کتاب «همه چیز همه چیز» نوشته‌ی نیکولا یون یکی از رمان‌هایی است که برای نوجوانان توصیه می‌شود. اسم «بابالنگ دراز» جین وبستر را هم قاعدتا به خاطر کارتونش شنیده‌اید. کتابی درباره‌ی دختری یتیم که تحت حمایت مردی ثروتمند قرار می‌گیرد که می‌خواهد هویتش ناشناس بماند. «زنان کوچک» لوئیزا می.آلکوت یکی از کتاب‌هایی است که در همه جای دنیا میان نوجوانان و حتی جوانان طرفدار دارد. داستان چهار خواهر خانواده‌ی مارچ که پدرشان به جنگ رفته و آن‌ها با سختی‌هایی دست به گریبان هستند. اگر «زنان کوچک» بیشتر باب میل دختران نوجوان است درعوض پسران نوجوانی که به ماجراجویی علاقه دارند می‌توانند سراغ «سفرهای گالیور» نوشته‌ی جاناتان سوییفت بروند. داستان مردی که در سفرش به سرزمین موجودات کوچکی به نام لی‌لی‌پوت‌ها می‌رسد و کنار آن‌ها دست به کارهای هیجان‌انگیزی می‌زند. اثر پنجم یک کتاب ایرانی است. «قصه‌های مجید» داستان تقریبا اتوبیوگرافیک هوشنگ مرادی کرمانی که قهرمانش یک پسر نوجوان است که پدر و مادرش را از دست داده و با مادربزرگش زندگی می‌کند. آخرین گزینه هم «دور دنیا در هشتاد روز» یکی از آثار مهم نویسنده‌ی بزرگ فرانسوی ژانر علمی-تخیلی، ژول ورن است درباره‌ی مردی ثروتمند که شرط می‌بندد دور کره‌ی زمین را در عرض ۸۰ روز طی کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه