نگاهی به فناوری‌های جدید و جالب در سینک‌های ظرفشویی

۴ مهر ۱۴۰۱

اگر در پی خرید لوازم خانه از جمله سینک‌های ظرفشویی باشید، متوجه خواهید شد که دنیای بسیار گسترده‌ای با انواع ویژگی‌ها و فناوری‌های کاربردی و مختلفی دارند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم نگاهی به فناوری‌های جدید در سینک‌های ظرفشویی بیندازیم که در مواقع مختلف بسیار کاربردی هستند و کار شما را آسان‌تر می‌کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

سینک‌هایی که داخل خود ماشین ظرفشویی دارند؛ جالب نیست؟ این سینک‌ها به بهانه‌ی شستن ظرف‌های کم به وجود آمده‌اند تا برای چند ظرف از ماشین ظرف‌شویی بزرگ استفاده نکنید. اگر خرید ماشین ظرف‌شویی‌های مبله برایتان سخت است یا جای آن را ندارید، این مدل سینک‌های ظرفشویی انتخاب بسیار مناسبی برای آن‌ها خواهد بود.

این سینک‌ها برای شست‌وشوی میوه و سبزیجات با دمایی که خودتان تعیین می‌کنید هم بسیار عالی هستند. ماشین ظرف‌شویی در یکی از لگن‌های این سینک کار شده که درب ضدآب داشته و معمولا ظرفیت آن‌ها ۶ نفره است. این ظرف‌شویی‌ها بسیار کم‌مصرف بوده و از بدنه‌ی استیل و ضدباکتری ساخته شده‌اند. اگر برایتان سوال است که آیا این سینک‌ها در ایران وجود دارند یا خیر، باید بگوییم که بله از برند فوتایل و منسارجور (زیرمجموعه‌ی شیائومی) می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

برای آشنایی بیشتر با فناوری‌های جدید در سینک‌های ظرفشویی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه