بررسی مجموعه ابزار خودرو جاب مدل JB-4030؛ کامل و کار راه انداز

داشتن یک کیف ابزار مخصوص ماشین، می‌تواند در مواقع ضروری بسیار کاربردی باشد؛ برای مثال وقتی که در بین راه لاستیک ماشین‌تان پنچر می‌شود، اگر در صندوق عقب چند وسیله‌ی کاربردی به همراه داشته باشید، می‌توانید بدون نیاز به کسی در زمان کوتاهی لاستیک را عوض کنید. در این ویدیوی تلنت قصد داریم مجموعه ۲۰ عددی ابزار خودرو جاب مدل JB-4030 را به شما معرفی کنیم.

مجموعه 20 عددی ابزار خودرو جاب مدل JB-4030

این محصول شامل یک کیف برزنتی می‌شود که داخل آن جک، آچار فرانسه، انبر قفلی، آچار شمع، آچار به‌علاوه‌ای یا چهار پر، پیچ گوشتی، رابط بکس، دستکش، سیم جامپر یا سیم باتری به باتری قرار دارند. وزن کلی این مجموعه با کیف، ۵ کیلوگرم است. جک موجود در این مجموعه کیفیت خوبی دارد، اما باید دقت کنید که توصیه شده زمانی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، چوب، سنگ یا هرچیزی نباید زیر آن قرار بگیرد. جک را فقط در جای مشخص شده قرار دهید و زمانی که ماشین روی جک است، سوار ماشین نشوید. آچار فرانسه‌ی موجود در این مجموعه را زمانی که در دست نگه دارید به نظر خوب می‌رسد؛ کمی در طراحی آن به جزئیات دقت نشده، اما به طور کلی قابل قبول است.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر مجموعه ۲۰ عددی ابزار خودرو جاب مدل JB-4030، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما