بررسی شارژر رومیزی ال‌دی‌نیو A8101؛ هشت شارژر در یک محصول

اگر شما از جمله کاربرانی هستید که تقریبا هر روز باید گجت‌های متعددی را شارژ کنید، پس بدون شک استفاده از شارژرهای مختلف برای آن‌ها می‌تواند برای شما به یک چالش تبدیل شود. اما در چنین سناریوهایی، شارژر رومیزی ال‌دی‌نیو A8101 می‌تواند یک دستگاه کار راه‌انداز و حتی ضروری باشد. در این ویدیو به بررسی همین شارژر می‌پردازیم.

شارژر رومیزی ال دی نیو مدل A8101

شارژر رومیزی ال‌دی‌نیو A8101 با یک کابل ۱.۵ متری به طور مستقیم به برق وصل می‌شود. در بدنه‌ی این دستگاه، ۸ پورت USB-A دیده می‌شود که برای ارائه‌ی شارژ به دیگر دستگاه‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این شارژر از طراحی جذابی بهره می‌برد و بنابراین می‌تواند زیایی میز کار شما را دوچندان کند.

مجموع توان ۸ پورت به ۵۰ وات می‌رسد و می‌توانید به صورت همزمان، از تمام این پورت‌ها استفاده کنید. پورت‌های سبز رنگ، می‌توانند میزان توان موردنیاز گجت را تشخیص دهند تا دقیقا بر اساس همین توان، شارژ را در اختیار آن قرار دهند. پورت قرمز رنگ هم از استاندارد Quick Charge 3.0 بهره می‌برد و از حداکثر توان ۱۸ وات پشتیبانی می‌کند.

حتی اگر از تمام پورت‌ها استفاده کنید، بخش بالایی شارژر تا حدی گرم می‌شود و خبری از داغ شدن بیش از حد نیست. در کل مهم‌ترین ایرادی که می‌توانیم از آن بگیریم این است که فقط یک پورت فست شارژ در بدنه تعبیه شده است. این محصول موفق شده نظر مثبت ۸۰ درصد از خریداران آن را در دیجی‌کالا جلب کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما