راهنمای خرید هارد اکسترنال برند ADATA

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

ADATA یکی از مشهورترین برندها در زمینه‌ی هارد اکسترنال محسوب می‌شود. به همین خاطر برای خرید هارد اکسترنال می‌توانید با خیال راحت یکی از محصولات این برند را خریداری کنید. اما برای این که کار شما را راحت‌تر کنیم، در این ویدیو به ۳ هارد اکسترنال ADATA می‌پردازیم که در کل ارزش خرید بسیار بالایی دارند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای اولین گزینه باید به HD330 اشاره کنیم که در بازار ایران به شدت محبوب است و در کل از کیفیت بسیار بالایی بهره می‌برد. مدل ۱ ترابایتی این هارد در حال حاضر تقریبا ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

هارد HD830 هم بدنه‌ی سخت‌جان و به شدت مقاومی دارد. به همین خاطر اگر یک هارد بسیار مقاوم می‌خواهید، این مدل می‌تواند نیازهای شما را به خوبی برطرف کند. مدل ۲ ترابایتی این هارد با قیمت حدودا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به فروش می‌رسد.

در نهایت نباید مدل HD770G را از قلم بیندازیم که در بین این سه مدل از جذاب‌ترین طراحی بهره می‌برد و دارای دو نوار LED است. مدل ۱ ترابایتی این هارد حدودا ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد. اما در نهایت قبل از خرید هارد اکسترنال، مشخصات این سه مدل را در سایت دیجیکالا با هم مقایسه کنید تا ببینید مشخصات کدام محصول با نیازهای شما تطابق بیشتری دارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه