ست هودی و شلوار زنانه‌ی افراتین؛ در خانه هم روی مد لباس بپوش

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

این هفته یک ست لباس راحتی را برای جعبه‌گشایی و بررسی انتخاب کرده‌ایم؛ ست هودی و شلوار زنانه‌ی افراتین به رنگ طوسی که سبک، راحت و بسیار ترند است.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برند پوشاک افراتین چند سالی است که در زمینه‌ی پوشاک اسپرت و راحتی فعالیت می‌کند و این ست جذاب را طراحی کرده است. هودی هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد و می‌توان در فصل‌های مختلف از آن استفاده کرد. در چند سال اخیر که صنعت مد کمی به سمت لباس‌های راحت و ساده رفته است، استفاده از هودی و همچنین جاگر در لباس‌های روزمره بسیار باب شده است. این ست برای استفاده در خانه فوق‌العاده مناسب است و قطعا راحتی خود را در آن پیدا خواهید کرد؛ اما اگر می‌خواهید که بیرون از خانه هم از این لباس‌‌ها استفاده کنید، هیچ کس جلوی شما را نمی‌گیرد.

به طور کلی هودی و جاگر به عنوان لباس روزمره، می‌توانند به تنهایی یا با لباس‌های دیگر مثل مانتو و جلیقه‌های بلند، ترکیب شوند و استایلی مدرن و خاص بسازند. رنگ این ست هم طوسی است و تقریبا با هر رنگی به خوبی هماهنگ می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ست هودی و شلوار زنانه‌ی افراتین، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه