سنسور هوشمند درب و پنجره آگاه؛ محصولی ایرانی برای امنیت بیشتر

این هفته سنسور هوشمند درب و پنجره آگاه مدل S101 را که یک محصول کاملا ایرانی است برای بررسی و جعبه‌گشایی انتخاب کرده‌ایم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این دستگاه مجهز به ۳ سنسور هوشمند برای تشخیص حرکت، باز و بسته شدن درب و لرزش است. کافی است این دستگاه را در محل مورد نظرتان مثل پنجره یا درب‌های ورودی آپارتمان، ویلا، محل کار، گاو صندوق، کشو، کمد و غیره نصب کنید تا از هرگونه تحرک یا تردد افراد و حیوانات در مواقع عدم حضورتان در آن مکان، مطلع شوید.

این وسیله هرگونه جابه‌جایی ناخواسته‌ی اشیاء مهم یا قیمتی را شنود و به شما اطلاع می‌دهد و با این کار از سرقت و گم شدن اشیاء جلوگیری می‌کند. همچنین با اطلاع دادن در مورد ورود و خروج افراد، علاوه بر پیشگیری از سرقت، به شما این امکان را می‌دهد که تردد افراد مسن، کودکان یا حیوانات خانگی خود را کنترل کنید. این سنسور هوشمند از طریق پیامک یا تماس به موبایل شما اطلاع‌رسانی را انجام می‌دهد و قابلیت اتصال به آژیر، پریز و دیگر دستگاه‌های هوشمند این برند را دارد.

برای آشنایی بیشتر با سنسور هوشمند درب و پنجره آگاه مدل S101 شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما