مهم‌ترین نکاتی که برای خرید یک کولر با ظرفیت مناسب باید بدانید

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

همان‌طور که می‌دانید، هوا رو به گرم‌تر شدن پیش می‌رود تا جایی که دیگر تحمل آن بدون وسایل سرمایشی غیرممکن خواهد بود. کولرها یکی از بهترین گزینه‌ها برای خنک ماندن و همچنین در امان ماندن از این هوای گرم و طاقت‌فرسا هستند. کولرهای گازی علاوه بر خنک کردن شما، هوای بیرونی را به گردش در می‌آورند و آن را از فیلتر خود رد می‌کنند که باعث می‌شود تا آلاینده‌ها و آلودگی‌های هوا وارد خانه یا محل کار شما نشوند. اگر به دنبال خرید یک کولر مناسب برای خانه یا محل کار خود هستید و نمی‌دانید کدام ظرفیت کولر را انتخاب کنید، در ادامه‌ی این ویدیو همراه دیجی‌کالامگ باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، فضای مکان مورد نظر شما است؛ مثلا برای فضاهای خیلی وسیع، باید از کولرهای ایستاده استفاده کنید. این کولرها دارای دو واحد داخلی و خارجی هستند و کنداکتور آن‌ها بیرون از محل نصب می‌شوند. از قوی‌ترین برندهای کولر ایستاده‌ی موجود در سایت دیجی‌کالا، می‌توان به کولر گازی گرین مدل GFS-H48P3T3/R1 اشاره کرد که می‌توانید تا حدودی به عنوان یک تصفیه کننده‌ی خوب هم روی آن حساب باز کنید. برق مصرفی این کولر ۳ فاز و ۳۸۰ ولت بوده و ظرفیت گرمایشی و سرمایشی آن ۴۸۰۰۰ است.

برخی کولرهای پرتابل وجود دارند که فقط یک لوله‌ی خرطومی به آن‌ها متصل است و برای تخلیه‌ی گرما مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کولرها برای فضاهای حدود ۲۰ الی ۴۰ متر کاربرد دارند و به علت داشتن چرخ در زیر خود، قابلیت حمل هم دارند. اگر به دنبال خرید یک کولر گازی پرتابل هستید، کولر گازی گرین مدل GPS-H12P1T1A انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود؛ اما به طور کلی، اگر کمی بیشتر هزینه کنید و یک اسپیلت تهیه کنید، نتیجه‌ی خیلی بهتری خواهید گرفت؛ زیرا کولرهای پرتابل مقدار سرمایش مورد انتظار شما را برایتان فراهم نخواهند کرد.

اولین چیزی که بعد از نصب یک کولر گازی به چشم می‌آید، پنل کولر است؛ زیبایی پنل باعث می‌شود تا احساس بهتری نسبت به خرید خود داشته باشید. یک کولر گازی با ظرفیت ۳۰۰۰۰ می‌تواند تا متراژ ۲۰۰ متر را پوشش دهد. از دیگر عواملی که در خرید کولر با ظرفیت مناسب باید به آن توجه کنید، میزان رفت و آمد به مکان مورد نظرتان است. برای مثال اگر یک مغازه‌ی ۳۰ الی ۴۰ متری دارید، رفت و آمد به مغازه‌ی شما بسیار زیاد است و این اتفاق باعث از دست رفتن انرژی کولر می‌شود؛ بنابراین باید کولری با ظرفیت بالاتر انتخاب کنید.  آب و هوای شهر شما، تعداد افراد حاضر در محل مورد نظرتان، میزان آفتاب‌گیری و ارتفاع سقف فضای شما، از دیگر عواملی هستند که در هنگام خرید کولر باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر انواع کولرهای گازی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه