بررسی بازی ایر هاکی مدل mp_445؛ رقابت دونفره‌ی هیجان‌انگیز

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازی‌های گروهی همیشه بازی‌های هیجان‌انگیزتری هستند و می‌توانند گزینه‌ی خوبی برای سرگرم کردن بچه‌ها در مهمانی و دورهمی‌ها باشند. این بازی‌ها برای ما یادآرر لحظه‌هاو خاطرات خوشی هستند که در کنار دوستان‌مان داشتیم. در این ویدیو بازی ایر هاکی مدل mp_445 را بررسی می‌کنیم که یک بازی دو نفره و هیجان‌انگیز است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

وزن زمین بازی ایر هاکی مدل mp_445، ده کیلوگرم و ارتفاع آن با پایه‌ها ۲۵ سانتی‌متر است. عرض این زمین بازی حدود ۴۰ و طول آن ۸۰ سانتی‌متر است. جنس زمین و پایه‌ها از چوب MDF است و دور بدنه با برچسب طرح‌دار پوشیده شده است. جنس دسته‌های بازی، توپ‌ها و دروازه‌های دو تیم از پلاستیک فشرده است.

پشت زمین یک فن برقی برای ایجاد باد در نظر گرفته شده است. عملکرد این فن به این صورت است که روی زمین منافذ کوچکی ایجاد شده است تا هوا از آن‌ها از طریق فن خارج شود که این باعث می‌شود توپ و دسته‌ها حرکت راحت‌تر و نرم‌تری داشته باشند. حرکت توپ توسط باد هیجان بازی را چند برابر می‌کند.

آداپتور این دستگاه ۱۲ ولت است و سیم خیلی بلندی ندارد. میز روی سطح صاف گذاشته می‌شود و بازی با روشن کردن فن آغاز می‌شود. بازیکن‌ها دو طرف زمین قرار می‌گیرند و با فشار دست به دسته‌ها روی زمین، به توپ ضربه می‌زنند تا بتوانند دروازه‌ی حریف را باز کنند. یک حریف به رنگ آبی و حریف دیگر به رنگ قرمز است. این بازی در بالای دروازه‌ها مجهز به شمارشگر تعداد گل‌ها هم است.

برای بررسی بهتر بازی ایر هاکی مدل mp_445، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه