بررسی ساعت هوشمند میبرو Air XPAW001؛ ارزان‌قیمت و بهتر از انتظار

ساعت هوشمند میبرو Air XPAW001 یکی از گزینه‌های ارزان‌قیمت و جذاب موجود در بازار ایران است که در کل بهتر از انتظار محسوب می‌شود. در این ویدیو به بررسی این ساعت جذاب می‌پردازیم.

ساعت هوشمند میبرو مدل Air XPAW001

این ساعت طراحی خوبی دارد و کیفیت ساخت آن هم قابل قبول است. منوی این ساعت تقریبا روان است ولی تا حدی با تاخیر هم روبرو می‌شود. یکی از مزیت‌های این ساعت، باریک بودن حاشیه‌های اطراف نمایشگر است که معمولا در بیشتر ساعت‌های اقتصادی و ارزان‌قیمت چنین مشخصه‌ای دیده نمی‌شود. به طور مشخص، ۹۵ درصد از پنل جلویی بدنه را نمایشگر تشکیل می‌دهد.

ساعت هوشمند میبرو Air XPAW001 می‌تواند ضربان قلب کاربر را طی ۲۴ ساعت شبانه‌روز اندازه‌گیری کند. همچنین باید به قابلیت پایش وضعیت خواب هم اشاره کنیم که این مشخصه برای برخی کاربران اهمیت زیادی دارد. این ساعت از ۱۲ ورزش مختلف هم پشتیبانی می‌کند که اگرچه تعداد بالایی نیست، اما در هر صورت می‌تواند به نیاز بخش بزرگی از کاربران جواب دهد. باتری استفاده شده در این ساعت در صورت سبک بودن استفاده، می‌تواند تا ۱۰ روز کاربر را همراهی کند. با توجه به گواهی IP68 ارائه شده برای آن، یک ساعت ضدآب به حساب می‌آید.

در نهایت باید بگوییم که این ساعت از نوتیفیکیشن‌های فارسی پشتیبانی نمی‌کند و بنابراین اگر این قابلیت اهمیت زیادی برای شما دارد، بهتر است از بین دیگر ساعت‌های هوشمند در همین محدوده‌ی قیمتی دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما