ویدیوی رسمی معرفی ایرپادز ۳ را تماشا کنید

اپل در کنار جدیدترین مدل مک‌بوک پرو، از ایرپادز ۳ هم رونمایی کرد که نسبت به نسل قبلی امکانات جذاب‌تری را ارائه می‌کند. اپل برای طراحی این هدفون بی‌سیم از ایرپادز پرو الگوبرداری کرده و به همین خاطر شاهد پایه‌ی کوتاه‌تری هستیم که از حسگر لمسی هم استفاده می‌کند.

طبق اعلام اپل، ایرپادز ۳ در برابر آب و عرق مقاوم است و خریداران می‌توانند از عمر باتری ۶ ساعته بهره ببرند. همچنین در صورتی که از کیس استفاده کنید، در مجموع به مدت ۳۰ ساعت می‌توانید از این هدفون بی‌سیم استفاده کنید. اپل برای ساخت این محصول توجه ویژه‌ای به صدای فراگیر و دالبی اتموس نشان داده و به همین خاطر در کل صدای بسیار بهتر و باکیفیت‌تری را پخش می‌کند.

علاوه بر موارد ذکر شده، کیفیت میکروفون هم به لطف بهره‌گیری از فناوری AAC-ELD بهبود قابل توجهی پیدا کرده است. ایرپادز ۳ می‌تواند به صورت آنی صدا را برای گوش بهینه‌سازی کند. روی هم رفته هدفون‌های بی‌سیم ایرپادز طرفداران پروپاقرص زیادی دارند و باید ببینیم نسل سوم ایرپادز تا چه حد با استقبال کاربران روبرو می‌شود.

اپل اعلام کرده که ایرپادز ۳ از هفته‌ی آینده با قیمت ۱۷۹ دلار راهی بازار می‌شود. همچنین قیمت نسل قبلی آن هم به ۱۲۹ دلار رسیده است.

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما