جعبه‌گشایی و بررسی سماور رواجاقی عالی‌نسب مدل آبگینه

۲۲ دی ۱۳۹۹

در این قسمت با ما همراه باشید تا یکی از لوازم کاربردی آشپزخانه را برای شما جعبه‌گشایی و بررسی کنیم. سماور رواجاقی عالی‌نسب مدل آبگینه یک وسیله بسیار کارآمد با ظاهری ساده و کلاسیک است که هر آشپزخانه ایرانی به آن احتیاج دارد.

سماور یکی از قدیمی‌‌‌ترین عضوهای خانه‌ی ایرانی است. قدیمی‌ترین نوع آن سماور ذغالی است که احتمالا خیلی از ما فقط اسم آن را شنیده‌ایم یا آن را در ویترین مغازه‌ها دیده‌ایم. با گذشت زمان، سماور ذغالی جای خود را به سماور گازی، برقی و رواجاقی داد. بسیاری افراد سماور رواجاقی را با نام کتری شیردار هم می‌شناسند.

سماور رواجاقی مدل آبگینه از برند عالی‌نسب است که از سال ۱۳۲۹ تا کنون فعالیت دارد و در زمینه تولید سماور بسیار باتجربه است. این سماور ۵ لیتر گنجایش دارد و بدنه آن از جنس برنج و ورق استیل ساخته شده است. روی بدنه با یک لایه نیکل-کروم پوشیده شده که ظاهر آینه‌ای بسیار جذابی به آن بخشیده و مقاومت آن را بالا برده است. دو دستگیره برای حمل سماور و دو دستگیره برای درب آن طراحی شده که همگی از جنس باکالیت هستند و نسبت به حرارت مقاوم‌اند.

وزن سماور ۱۳۹۰ گرم است و همراه با آن یک پایه عرضه می‌شود که به شما امکان قرار دادن سماور را روی هر کدام از سرشعله‌های اجاق گاز خواهد داد.

با تماشای ویدیوی بالا می‌توانید بیشتر با سماور رواجاقی عالی‌نسب مدل آبگینه آشنا شوید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه