بررسی آینه و رینگ لایت آرایشی آلوا؛ سبک و قابل حمل

برای اینکه آرایش بهتر و تمیزتری داشته باشید باید نور کافی و مناسب به صورت‌تان بتابد و آینه را در مسیر نور قرار دهید تا بتوانید به نتیجه‌ی دلخواه برسید. اما نگه داشتن آینه در مسیر نور یا روبه‌روی رینگ لایت و چراغ کار سختی است. در این ویدئو ما به سراغ آینه و رینگ لایت آرایشی آلوا رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم. ویژگی‌هایی که کار آرایش کردن را برای شما راحت‌تر می‌کند.

آینه و رینگ لایت آرایشی آلوا مدل RT3

این محصول عالی را می‌توانید در هر مکانی، حتی مسافرت، با خود به همراه داشته باشید. نور LED قاب این آینه می‌تواند تا حد مناسبی صورت را روشن و کار آرایش کردن را راحت‌تر کند. جالب است بدانید که شدت تابش این نور قابل تنظیم است. اما نباید از نور این آینه انتظار نور یک رینگ‌لایت قوی داشته باشید. وزن کمی دارد. باتری آن قابل شارژ است و با هر بار شارژ تا ۳ ساعت کار می‌کند. به دلیل طراحی عالی آن می‌توانید این آینه را هم به صورت رومیزی و هم به صورت دیواری استفاده کنید. به طور خلاصه این آینه ترکیبی از آینه و رینگ لایت است که به شما کمک می‌کند آرایش بهتری نسبت به قبل داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با آینه و رینگ لایت آرایشی آلوا و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما