بررسی حلقه یوگا مدل amber 1؛ طراحی زیبا با قابلیت‌های چندگانه

یوگا یکی از ورزش‌های محبوبی است که در عین سادگی تاثیر فراوانی در پرورش ماهیچه‌های بدن و همچنین آرامش روح دارد. اگرچه انجام بسیاری از حرکات این ورزش با کمترین امکاناتی ممکن است اما با این حال چند ابزار هم برای انجام یوگا طراحی شده است. از جمله‌ی این ابزارها حلقه‌ی یوگا است که در این ویدئو یکی از نمونه‌های آن را بررسی می‌کنیم.

حلقه یوگا مدل amber 1

حلقه‌ی یوگا برای افزایش قدرت تعادل و تمرکز مناسب است. از سوی دیگر بازه‌های حرکتی زیادی هم دارد که موجب می‌شود علاوه بر یوگا این ابزار در پیلاتس هم به کار بیاید. به کمک حرکاتی که با این ابزار انجام می‌دهید می‌توانید عضلات فیله، کمر و ستون فقرات را درگیر کرده و آن‌ها را پرورش دهید. همچنین اگر از افتادگی شانه رنج می‌برید می‌توانید با انجام ورزش‌هایی که در این ویدئو آموزش داده می‌شود به اصلاح فرم ستون فقرات و بهبود استایل‌تان کمک کنید.

برای آشنایی بیشتر با حلقه یوگا مدل amber 1 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما