بررسی ساعت هوشمند امیزفیت GTR Mini؛ گران‌قیمت ولی معمولی

امیزفیت ساعت‌های هوشمند متنوعی راهی بازار ایران کرده و در این ویدیو قصد داریم ساعت هوشمند امیزفیت GTR Mini را مورد بررسی قرار دهیم که قیمت پایینی ندارد؛ بنابراین باید ببینیم آیا این ساعت با چنین قیمتی ارزش خرید بالایی دارد یا نه. در ادامه همراه ما باشید.

ساعت هوشمند امیزفیت مدل GTR mini

مانند سایر ساعت‌های هوشمند باکیفیت، ساعت هوشمند امیزفیت GTR Mini ورزش‌های متنوعی را پشتیبانی می‌کند، از سنسورهای رایج بهره می‌برد و نمایشگر استفاده شده از نوع AMOLED است که می‌تواند کیفیت بسیار خوبی در اختیار شما قرار دهد. اما از طرف دیگر، این ساعت نقاط ضعف جدی هم دارد که باید به آن‌ها اشاره کنیم.

به عنوان مثال، ساعت هوشمند امیزفیت GTR Mini از تراشه قدرتمندی استفاده نمی‌کند و در نتیجه حتی در رابط کاربری هم با لگ روبرو می‌شوید. از دیگر ضعف‌های مربوط به رابط کاربری، باید به عدم جداسازی نوتیفیکیشن‌های دریافتی اشاره کنیم که اصلا ویژگی خوبی نیست و کاربرد این ساعت را کاهش می‌دهد. نبودن قابلیت مکالمه هم ارزش خرید آن را پایین آورده است.

البته اپ ارائه شده جذابیت زیادی دارد و دیتای مربوط به سلامتی هم که ارائه می‌شود، جامع و کامل است. کیفیت ساخت این ساعت هوشمند بالا است و طراحی آن هم اسپرت محسوب می‌شود. در کل در این محدوده‌ی قیمتی، گزینه‌های بهتری وجود دارند و خرید ساعت هوشمند امیزفیت GTR Mini را توصیه نمی‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما