پروژه آماده افترافکت چیست، چه کاربردی دارد و آیا استفاده از آن درست است؟

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

اگر به خاطر داشته باشید، در ویدیوی قبلی به پروژه‌های آماده ادوبی پریمیر پرداختیم و در مورد صحیح بودن یا نبودن استفاده از آن‌ها با هم صحبت کردیم. اما حالا وقت آن رسیده که به سراغ یکی دیگر از برنامه‌های محبوب ادوبی برویم: نرم‌افزار افترافکت که برای اضافه کردن جلوه‌های ویژه به ویدیوها و ساخت موشن گرافیک بسیار پرطرفدار است.

درست مثل پروژه آماده پریمیر، پروژه آماده افترافکت هم در میان کاربران این نرم‌افزار طرفداران و البته مخالفان زیادی دارد. بزرگترین مزیت استفاده از پروژه آماده در هر نرم‌افزاری، جلوگیری از اتلاف وقت است. برای همین هم هست که هم افراد آماتور و هم افراد حرفه‌ای گاها از این پروژه‌های آماده برای پیشبرد کارهایشان استفاده می‌کنند.

با این وجود، مخالفان استفاده از پروژه آماده افترافکت می‌گویند که این کار خلاقیت را در افراد از بین می‌برد و باعث می‌شود تازه‌کار‌ها، راحت‌طلب شوند و این موضوع به طور کلی به ضرر حرفه‌ی تدوینگری و تولید محتواست. در هر صورت، چه از مخالفان استفاده از پروژه آماده باشید و چه موافق، در این ویدیو به شما آموزش می‌دهیم که چطور از یک پروژه آماده افترافکت برای بهبود کارتان استفاده کنید.

با این حساب شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم. ضمنا خوشحال می‌شویم که نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان درباره‌ی این سری ویدیوها را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه