بررسی بردگیم آناکرونی؛ بازی با زمان

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بردگیم آناکرونی (Anachrony) ایده‌ی جدید و متفاوت بازی با زمان را مطرح می‌کند؛ طوری که در بازی سه زمان گذشته، حال و آینده وجود دارد و منابع شما و فعالیت‌هایتان در هر سه زمان وجود دارند و روی یکدیگر و بازی دیگر بازی‌کننده‌ها هم تاثیر می‌گذارند. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ بازی آناکرونی رفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی قصه‌ی سیاره‌ای را تعریف می‌کند که قرار است توسط برخورد یک شهاب‌سنگ نابود شود، ناگهان یک مهندس ظاهر می‌شود و می‌گوید که از آینده آمده و قرار است به آن‌ها در ساخت و ساز و جمع‌آوری منابع مورد نیاز برای مقابله با شهاب‌سنگ کمک کنند. طی بازی آناکرونی باید منابع و کارگران و مهندسان خود را روی تخته‌ی بازی مدیریت کنید، اما نه همیشه جای کافی دارید و نه همیشه منابع برای همه وجود دارد. در این میان، می‌توانید به آینده درخواست بفرستید و از آن جا منابع بگیرید، اما با گذشت زمان و جلو رفتن و رسیدن به آینده، باید آن منابع که پس گرفته بودید را پس دهید.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم Anachrony ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه