پاوربانک انکر A1268 در برابر A1247؛ ویژگی‌های یکسان با ظرفیت متفاوت

پاوربانک انکر A1268 و مدل A1247 هر دو پاوربانک یکسان ولی با ظرفیت‌های یکسان محسوب می‌شوند. در این ویدیو به هر دو مدل می‌پردازیم تا ببینیم آیا ارزش خرید بالایی دارند یا نه.

پاوربانک انکر مدل PowerCore III  A1247 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت
پاوربانک انکر مدل A1268 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مدل A1247 از ظرفیت ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعت بهره می‌برد. البته این عدد ظرفیت اسمی است و ظرفیت واقعی آن به ۵۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد. برای شارژ کامل این پاوربانک با استفاده از پورت USB-C، باید حدود ۳ تا ۴ ساعت منتظر بمانید. این یعنی سرعت شارژ بالایی ندارد و در این زمینه نسبت به برخی از رقبای خود، حرف کمتری برای گفتن دارد. دو پورت USB-A هم به‌عنوان خروجی شارژ انجام وظیفه می‌کنند. حداکثر توان خروجی این پاوربانک با در نظر گرفتن سرعت شارژ هر دو پورت، ۱۲ وات است. وزن این مدل به ۲۳۵ گرم می‌رسد و مدل جمع‌و‌جور و سبکی است.

پاوربانک انکر A1268 برادر بزرگتر محسوب می‌شود و ظرفیت ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعت ارائه می‌کند. این مدل حدود ۱۰۰ گرم سنگین‌تر از مدل ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی است و بنابراین با پاوربانک حدودا ۳۳۵ گرمی سروکار داریم. ظرفیت واقعی این مدل به ۱۳ هزار میلی‌آمپر ساعت می‌رسد. توان خروجی این پاوربانک با در نظر گرفتن تمام پورت‌ها، حدود ۱۵ وات است. انکر برای هر دو پاوربانک قابلیت‌های ایمنی در نظر گرفته تا هیچ آسیبی به گجت‌های موردنظر نرسانند.

یکی از ضعف‌های هر دو مدل این است که پورت USB-C صرفا به‌عنوان ورودی شارژ مورد استفاده قرار می‌گیرد و نمی‌توانید از این پورت برای ارائه‌ی شارژ بهره ببرید. همچنین با استفاده از دکمه‌ای که روی بدنه‌ی این دو پاوربانک تعبیه شده، می‌توانید میزان شارژ باقی‌مانده در آن‌ها را مشاهده کنید. پاوربانک انکر A1268 و برادر کوچک‌تر آن توان خروجی بالایی ندارند ولی هر دو مدل پاوربانک‌های باکیفیتی محسوب می‌شود. بنابراین اگر سرعت خروجی پاوربانک برای شما اهمیت زیادی ندارد، خرید این مدل‌ها را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما