بررسی پاوربانک انکر A1291؛ گران‌قیمت ولی فوق‌العاده

پاوربانک انکر A1291 از ویژگی‌های بسیار مهمی مانند ۸۷ وات توان خروجی، ۲۵۶۰۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت، بدنه‌ی فلزی و ۴ پورت بهره می‌برد. این پاوربانک اصلا قیمت پایینی ندارد و این گران‌ بودن هم بی‌دلیل نیست. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این پاوربانک، توان خروجی ۸۷ وات است که برای یک پاوربانک، عدد بسیار بالایی محسوب می‌شود. در ادامه به بررسی این محصول می‌پردازیم.

پاوربانک انکر مدل PowerCore III Elite A1291 ظرفیت 25600 میلی‌ آمپرساعت

در بدنه‌ی پاوربانک با ۴ پورت روبرو هستیم که دو پورت USB-C و دو پورت USB-A این مجموعه را تشکیل می‌دهند. هرکدام از پورت‌های USB-C می‌توانند به‌تنهایی توان ۸۷ وات را در اختیار شما قرار دهند و اگر این دو پورت همزمان استفاده شوند، پس طبیعتا توان خروجی هرکدام از آن‌ها نصف می‌شود. در مورد توان خروجی پورت‌های USB-A هم باید بگوییم که هرکدام ۲۲.۵ وات در اختیار شما قرار می‌دهند و حتی اگر همزمان هم استفاده شوند، توان خروجی آن‌ها تغییر پیدا نمی‌کند.

پاوربانک انکر A1291 برای شارژ شدن از حداکثر سرعت ۱۰۰ وات پشتیبانی می‌کند که برای این سرعت باید از پورت‌های USB-C استفاده کنید. ظرفیت پاوربانک همانطور که گفتیم ۲۵۶۰۰ میلی‌آمپر ساعت است که در کل پاوربانک سنگین و بزرگی محسوب می‌شود. بخش رویی پاوربانک فلزی است و بخش‌های دیگر از پلاستیک بسیار کیفیتی تشکیل شده است. اگر هم دکمه‌ای که روی بدنه قرار دارد را فشار دهید، LEDهای قرار گرفته روی آن روشن می‌شود و می‌توانید درصد شارژ باتری را از این طریق مشاهده کنید.

بدون شک پاوربانک انکر A1291 مناسب استفاده فقط برای گوشی نیست و با توجه به قابلیت‌هایی که دارد، عمدتا برای شارژ لپ‌تاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ضمن با توجه به تکنولوژی‌های به کار رفته در آن، به صورت هوشمند می‌تواند توان موردنیاز گجت را تشخیص دهد تا بر اساس سرعت موردنیاز، گجت‌ها را شارژ کند. اگر مشکلی با قیمت این محصول ندارید، بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و تا سال‌ها می‌تواند به بهترین شکل انجام وظیفه کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما