بررسی اسپیکر بلوتوثی انکر Mini 3؛ جمع‌و‌جور و کاربردی

۱۶ آبان ۱۴۰۱

برند Soundcore یکی از برندهای زیرمجموعه‌ی شرکت مشهور انکر است که در زمینه‌ی اسپیکرها و هدفون‌ها توجهات زیادی را جلب کرده است. مدتی قبل در یک ویدیو اسپیکر Mini 3 Pro از همین برند را مورد بررسی قرار دادیم و حالا در این ویدیوی کوتاه مدل اقتصادی همان اسپیکر یعنی انکر Mini 3 را بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

همین ابتدا باید بگوییم که تنها تفاوت این مدل نسبت به مدل پرو این است که در مدل استاندارد نوار RGB در بخش فوقانی بدنه دیده نمی‌شود و به همین خاطر حدود ۲۰۰ هزار تومان ارزان‌تر است.

این اسپیکر از کیفیت ساخت بالایی بهره می‌برد و بدنه‌ی آن هم بسیار کوچک است. به دلیل همین بدنه‌ی کوچک و وزن ۲۲۶ گرمی، به راحتی می‌توانید آن را در دست بگیرید. همچنین باید به مقاومت در برابر نفوذ آب هم اشاره کنیم. به طور مشخص تا عمق یک و نیم متری به مدت ۳۰ دقیقه آب به درون بدنه نفوذ نمی‌کند.

با هر بار شارژ، به مدت ۱۵ ساعت موسیقی پخش می‌کند و بنابراین لازم نیست نگران عمر باتری باشید. در ضمن باید به بهره‌گیری از میکروفون هم اشاره کنیم و بنابراین برای تماس‌های تلفنی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. اگر هم چند اسپیکر انکر داشته باشید، می‌توانید آن‌ها را بهم وصل کنید تا حجم صدا به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. به لطف اپلیکیشن ارائه شده هم قادر به شخصی‌سازی اکولایزر هستید.

در صورتیکه اسپیکر بلوتوثی انکر Mini 3 توجه شما را جلب کرده، در حال حاضر با پرداخت حدود ۹۵۰ هزار تومان می‌توانید آن را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه