بررسی اسپیکر انکر Soundcore Motion Q؛ مقاوم با صدایی عالی

۱۸ فروردین ۱۴۰۱

برند چینی انکر از سال ۲۰۱۱ تا امروز، به تولید پاوربانک و شارژر مشهور بوده است اما شاید خیلی‌ها نمی‌دانند که Soundcore، یکی از زیرمجموعه‌های این شرکت است که اسپیکرهای بلوتوثی قابل حمل می‌سازد. در این ویدیو یکی از اسپیکرهای ساوندکور به نام Motion Q را با هم مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

انکر برای روکش این اسپیکر، الیاف پارچه را در نظر گرفته که ظاهر شیک و جذابی به آن داده است. این اسپیکر را می‌توانید از طریق یک بند، به کوله‌پشتی‌تان وصل کنید که باعث می‌شود برای فعالیت‌هایی مثل کوهنوردی و کمپینگ وسیله‌ی ایدئالی باشد، ضمن این که کاملا ضدآب هم هست.

انکر ادعا می‌کند که این اسپیکر با یک بار شارژ می‌تواند ۱۰ ساعت به پخش موسیقی مشغول شود، ولی در تست‌های انجام گرفته این میزان تقریبا ۸ ساعت بود. با این وجود هشت ساعت هم رقم قابل قبولی به حساب می‌آید. اگر پخش صدای ۳۶۰ درجه را هم در نظر بگیرید، می‌توان گفت که با اسپیکر مطلوبی مواجه خواهید بود.

اسپیکر انکر Soundcore Motion Q را می‌توانید با حدود قیمت ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان از بازار داخل خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول و پی بردن به نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای این ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی بنشینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امید

    سلام بررسی واقعا عالی بود ممنون

    توان خروجی کلی انکر فکر کنم خیلی بیشتر از جی بی ال باشه

    درسته اقای مقدم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه