بررسی کابل USB-C انکر A8553؛ یک کابل جان‌سخت

برخی از کابل‌ها آنقدر دوام بالایی دارند که می‌توانند تا سال‌ها انجام وظیفه کنند و لازم نیست نگرانی آسیب دیدن آن‌ها باشید. در این ویدیو کابل USB-C انکر A8553 را بررسی می‌کنیم که که یکی از کابل‌های بسیار مقاوم در بازار ایران محسوب می‌شود و باید ببینیم آیا روی هم رفته ارزش خرید بالایی دارد یا نه.

کابل USB-C به USB-C انکر مدل A8553 PowerLine III Flow طول 1.8 متر

بر اساس ادعای شرکت سازنده، این کابل ۲۵ برابر مقاوم‌تر از حالت عادی است. کابل USB-C انکر A8553 جنس بسیار خوبی دارد و زمانی که آن را لمس می‌کنید، حس خوبی را منتقل می‌کند. طول این کابل ۱.۸ متر است و بنابراین نسبت به کابل‌های رایج در بازار، طول بیشتری دارد.

یکی از ویژگی‌های مهم این کابل این است که از توان ۱۰۰ وات پشتیبانی می‌کند و در ضمن از فناوری PD هم بهره می‌برد و بنابراین برای انواع و اقسام گجت‌ها می‌تواند بهترین سرعت شارژ را ارائه کند. بنابراین روی هم رفته اگر به یک کابل دو سر USB-C با دوام و با قابلیت انتقال سرعت بالا نیاز دارید، در خرید کابل USB-C انکر A8553 شک نکنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما