بررسی میکروفون یقه‌ای بی‌سیم انسر؛ خوش‌قیمت و کاربردی

۶ مرداد ۱۴۰۱

استفاده از میکروفون‌های سیم‌دار چالش‌هایی مانند گره خوردن سیم‌ها و محدودیت در راه رفتن ایجاد می‌کند. به همین خاطر اکثر افراد به استفاده از میکروفون‌های بی‌سیم تمایل دارند. در این ویدیو قصد داریم میکروفون یقه‌ای بی‌سیم انسر را بررسی کنیم که یکی از گزینه‌های اقتصادی محسوب می‌شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این میکروفون از یک فرستنده و گیرنده بهره می‌برد که گیرنده را می‌توانید به راحتی به درگاه شارژ گوشی وصل کنید. برای گوشی‌های اندرویدی باید مدل Type-C را خریداری کنید و برای آیفون‌ها هم باید مدل لایتنینگ این میکروفون را بخرید. فرستنده‌ی این میکروفون با هر بار شارز که حدود ۲ ساعت زمان می‌برد، می‌تواند حدود ۱.۵ ساعت انجام وظیفه کند.

شرکت سازنده اعلام کرده که برد ضبط صدای این میکروفون حدود ۲۰ متر است ولی طبق بررسی‌های صورت گرفته، تا حدود ۳۰ متر هم جواب می‌دهد ولی در این صورت نمی‌توانید جابجا شوید و باید در جای خود باید ثابت بمانید. میکروفون یقه‌ای بی‌سیم انسر طبیعتا یک گیره هم برای وصل شدن به یقه دارد تا به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

از بین ضعف‌های این محصول هم باید بگوییم که جنس بدنه‌ معمولی است و باکیفیت محسوب نمی‌شود. الگوی ضبط صدا هم ۳۶۰ درجه است و بنابراین در محیط‌های شلوغ، ضبط صدا را بسیار مشکل می‌کند. در حال حاضر با پرداخت حدود ۴۰۰ هزار تومان می‌توانید میکروفون یقه‌ای بی‌سیم انسر را از فروشگاه دیجی‌‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar mahdi

    بخشید امکان اتصال به لپ تاپ را هم دارد؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه