بررسی اسباب‌بازی ساختنی مدل پارک؛ جذاب و رنگارنگ!

۴ مرداد ۱۴۰۱

بازی‌های ساختنی از جمله بازی‌های محبوب کودکانه هستند که علاوه بر سرگرم کردن فرزند شما، نکات آموزشی زیادی را هم به آن‌ها یاد می‌دهند. همچنین بسیاری از بزرگسالان هم به این نوع بازی‌ها علاقه دارند و می‌توانند در کنار کودکان برای مدتی مشغول شوند. در این ویدیو اسباب‌بازی ساختنی مدل پارک را باهم بررسی می‌کنیم که طراحی بسیار جالب و هیجان‌انگیزی دارد و فرزندتان حتما به آن علاقه‌مند خواهد شد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اسباب‌بازی ساختنی مدل پارک یک محصول چینی است که شامل ۸۱ قطعه‌ی مختلف و رنگارنگ از جنس پلاستیک می‌شود. تکه‌های بازی به طوری طراحی شده‌اند که مانند پازل به یک‌دیگر متصل می‌شوند. یک سری از قطعات به شکل چرخ‌دهنده هستند و سایزهای مختلفی دارند.

قطعات بازی کیفیت مناسب و قابل قبولی دارند و از رنگ‌های شاد و جذابی برای ساخت آن‌ها استفاده شده است. همراه این محصول دفترچه‌ی راهنما برای ساخت وجود ندارد و فقط با نگاه کردن به تصویر روی جعبه باید سعی کنید تا قطعات را سرهم کنید.

یکی از ویژگی‌های خوب این اسباب‌بازی این است که شما می‌توانید با این قطعات چند مدل مختلف را بسازید؛ تصویر تمامی این مدل‌های روی جعبه‌ی محصول نشان داده شده است. ساخت این بازی اصلا سخت نیست و فقط به کمی دقت نیاز دارد.

برای بررسی دقیق‌تر اسباب‌بازی ساختنی مدل پارک، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «اسباب‌بازی ساختنی مدل پارک» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه