بررسی تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک؛ همراه با پمپ برقی هوا و کیت پنچرگیری

بیمارانی که به زخم بستر مبتلا شده‌اند به مراقبت‌های ویژه‌ای نیاز دارند. یکی از این مراقبت‌ها تدارک دیدن یک تشک مناسب برای آن‌ها است تا ضمن تشدید نکردن زخم بستر به سرعت بهبود آن هم کمک کند. محصولی که در این ویدئو هم معرفی می‌کنیم برای همین کار مناسب است. با ویدئوی بررسی تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل TKS02 با ما همراه باشید.

تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل TKS02

خرید تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل TKS02 یک خرید کامل با وسایل جانبی فراوان است. در بسته‌بندی این محصول به جز تشک که محصول اصلی است یک پمپ برقی برای باد کردن تشک، لوله‌های انتقال هوا از پمپ به تشک، چسب پنجرگیری و پد پنچرگیری و کارت گارانتی یک ساله‌ی محصول قرار دارد. نحوه‌ی استفاده از این تشک بسیار ساده است و در این ویدئوی آموزشی با جزئیات بیان شده است که توصیه می‌کنیم با دقت ببینید. تقریبا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد تا این پمپ بتواند تشک را باد کند و بتوانید از آن برای استراحت بیمار استفاده کنید. اگرچه این محصول گارانتی یک ساله دارد اما برای سوختن یا پاره شدن گارانتی نشده است و در صورت بروز چنین اتفاقی باید با پد و چسب پنچرگیری مشکل را حل کنید.

برای آشنایی بیشتر با تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل TKS02 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما