بررسی اپل ایرپادز ۳؛ تحولی مثبت

ایرپادز ۳ اپل برای افرادی طراحی شده که به کیفیت پخش موزیک اهمیت می‌دهند و دوست دارند اکوسیستم محصولات اپل‌شان تکمیل باشد. در این ویدیو ایرپادز ۳ کوپرتینویی‌ها را به طور مفصل بررسی کرده‌ایم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

نکته‌ای که از همان ابتدا توجه هر کسی را به طراحی ایرپادز ۳ جلب می‌کند، شباهتش به ایرپادز پرو است. بنابراین تیپ در این نسخه حذف شده و ممکن است در گوش همه افراد راحت نباشد و با یک تکان به زمین بیفتد. با این وجود عملکرد باتری در ایرپادز ۳ بسیار بهتر شده و با هر بار شارژ می‌تواند به مدت ۶ ساعت مداوم برایتان موسیقی پخش کند.

ضمن اینکه فقط با گذاشتن هدفون‌ها درون کیس به مدت ۵ دقیقه، می‌توانید به میزان یک ساعت با آن‌ها موسیقی گوش بدهید که واقعا عالی به نظر می‌رسد. به لطف درایورهای بزرگ‌تری که بازطراحی شده و همچنین ویژگی بسیار هوشمند Adaptive EQ، کیفیت صدای ایرپادز ۳ هم نسبت به نسل‌های قبلی بسیار بیشتر شده و تجربه شیرین و دلچسبی از پخش موسیقی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

ایرپادز ۳ اپل را می‌توانید همین حالا در محدوده قیمتی ۶ میلیون تومان از بازار داخلی تهیه کنید. برای آشنایی هر چه بیشتر با این هدفون ‌بی‌سیم با کیفیت اپل، شما را به تماشای این ویدیوی نقد و بررسی دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما