بررسی هدفون اپل EarPods با کانکتور لایتنینگ؛ عالی برای آیفون

۳ دی ۱۴۰۱

در چند سال گذشته محبوبیت هدفون‌های بی‌سیم چندین برابر شده و بنابراین بسیاری از کاربران حتی اگر بودجه‌ی زیادی در اختیار نداشته باشند، ترجیح می‌دهند از بین هدفون‌های بی‌سیم دست به انتخاب بزنند. اما واقعیت این است که اگرچه بودجه‌ی کمتری دارید، با خرید یک هدفون سیمی می‌توانید از کیفیت بسیار بهتری بهره‌مند شوید. بنابراین در صورتی که از آیفون استفاده می‌کنید، هدفون اپل EarPods با کانکتور لایتنینگ همچنان یکی از بهترین گزینه‌ها به حساب می‌آید که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

هدفون اپل مدل EarPods با کانکتور لایتنینگ

این هدفون کیفیت صدای بسیار خوبی ارائه می‌دهد و از نظر بیس و تفکیک صدا حرف زیادی برای گفتن دارد. در این هدفون فرکانس‌های مختلف صدا چندان روی هم تاثیر نمی‌گذارند و با توجه به اینکه صدا را چندان تغییر نمی‌دهد، تا حد زیادی صدا به همان شکل در نظر گرفته شده به گوش شما می‌رسد. البته سری این هدفون به دلیل طراحی خاصی که دارد، برای گوش افراد زیادی مناسب نیست و اگر هم به درستی در گوش قرار نگیرد، کیفیت صدا با افت قابل توجهی روبرو می‌شود. بنابراین قبل از خرید، حتما این هدفون را برای گوش خود تست کنید.

میکروفون این هدفون هم کیفیت بسیار خوبی دارد و در این زمینه با هیچ مشکل خاصی روبرو نمی‌شوید. در نهایت باید بگوییم که اگر کیفیت صدای هدفون برای شما اهمیت زیادی دارد ولی نمی‌خواهید متحمل هزینه زیادی شوید، هدفون اپل EarPods با کانکتور لایتنینگ یک گزینه‌ی بسیار عالی برای شما به حساب می‌آید. اما اگر حال و حوصله‌ی دردسرهای هدفون سیمی را ندارید، اگر اندکی بودجه را افزایش دهید می‌توانید هندزفری بلوتوثی انکر مدل Soundcore R100 را خریداری کنید که کیفیت بسیار خوبی ارائه می‌کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه