آنباکس و بررسی کوتاه هوم پاد مینی؛ ارزان‌ترین اسپیکر هوشمند اپل

۲۵ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۸ ۲۷ آذر ۱۴۰۰

اپل حدودا ۳ سال پیش اولین نسل از اسپیکر هوشمند «هوم‌پاد» را به دنیا معرفی کرد که آن زمان به خاطر قیمت بالای ۳۵۰ دلاری که داشت، آنقدرها که باید و شاید مورد استقبال قرار نگرفت. اما با عرضه‌ی هوم‌ پاد مینی ۹۹ دلاری هم‌زمان با معرفی آیفون‌های سری ۱۲، اپل امیدوار است که بتواند توجهات بیشتری را به سوی اسپیکرهای هوشمند خود بکشاند.

هوم‌ پاد مینی با هدف رقابت با اسپیکرهای هوشمند مبتنی بر دستیارهای الکسا و گوگل اسیستنت روانه‌ی بازار شده، و تلاش کرده با تکیه بر قابلیت‌های خوب دستیار هوشمند سیری، کیفیت پخش صدای عالی و طراحی جمع‌ و جور و رنگ‌های زیبا بخشی از سهم بازار اسپیکرهای هوشمند را به تصاحب خود درآورد.

اسپیکرهای هوشمند اپل (چه هوم‌ پاد اصلی و چه هوم پاد مینی) برای کار کردن نیاز به وای فای و اتصال با سیم دارند. بنابراین قابل حمل محسوب نمی‌شوند. اما کیفیت و بلندی پخش صدای هوم پاد مینی آنقدری عالی و رضایت‌بخش هست که این مسئله خیلی ناراحت‌تان نکند. در واقع باید بگوییم که با شنیدن صدای به این خوبی از اسپیکر کوچکی مثل هوم پاد مینی، قطعا شگفت‌زده خواهید شد.

اسپیکر هوشمند هوم پاد مینی فقط با سیستم عامل iOS سازگاری دارد و برای استفاده از آن نیاز است که حداقل یک آیفون یا آیپد داشته باشید. برای آشنایی هر چه بیشتر با این اسپیکر، و پی‌ بردن به سایر ویژگی‌های آن از شما دعوت می‌کنیم که این ویدیو را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar M

    خب الان این محصول هست ؟ انباکسر ضعیف اونور آبی