بررسی و مقایسه‌ی ۴ اسلایسر سیب از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

در این ویدیو با ما همراه باشید تا ۴ اسلایسر سیب متفاوت را با هم مقایسه کنیم و ببینیم که قیمت تا چه اندازه در کیفیت و عملکرد این محصولات تاثیرگذار است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای این بررسی اسلایسر تاگلما ۶۶۷۱، اسلایسر متالتکس ۲۰۴۶۳۴، اسلایسر ایزی اپل ۱۸۰۶۲ و اسلایسر فکلمن ۴۲۰۱۵ را انتخاب کردیم که از نظر ظاهر شباهت زیادی با یکدیگر دارند اما از نظر قیمت کاملا با هم متفاوت هستند. همه‌ی اسلایسرها ۸ تیغه‌ای هستند، به جز اسلایسر ایزی اپل که ۱۶ تیغه است.

در این مقایسه سیب و میوه‌های دیگر را با این اسلایسرها خرد کردیم و در نهایت اسلایسر ایزی اپل، به دلیل عملکرد بهتر و کاربرد ساده‌تر از باقی اسلایسرها، موفق به شد تا امتیاز بیشتری کسب کند. برای مشاهده‌ی عملکرد این اسلایسرها و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. مهدی باقری

    خانم حسنی کار شما قابل تحسین هست

    ولی با چاقو خیلی راحتر و بهتر میشود سیب و گلابی را برید

    این اسلایسر جنبه دکوری و سرگرمی دارد

  2. kevin

    بسیار عالی و کامل

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما