ویدیوی رسمی معرفی اپل واچ سری ۶

۲۶ شهریور ۱۳۹۹

یکی از محصولات جدیدی که در مراسم شب گذشته‌ی Time Flies اپل شاهد رونمایی از آن بودیم اپل واچ سری ۶ بود.

امروز شاهد منتشر شدن ویدیوی رسمی اپل راجع به این اپل واچ جدید هستیم. این ویدیو معرفی در ابتدا با صدای گوینده‌ی اغاز می‌شود که می‌گوید: «آینده‌ی را تصور کنید که روزی استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی به شما این توانایی را می‌دهد تا وضعیت خواب خود را کنترل کنید».

بعد از شنیدن این جمله، شخصی که دارای اپل واچ است با ایجاد وقفه‌ای در ویدیو می‌گوید که اپل واچ هم اکنون می‌تواند که این کار را انجام دهد!

در ادامه هر زمان که گوینده می‌خواهد به شما نوید آمدن روزی و رونمایی از گجت‌هایی جهت انجام کارهای مختلف مانند سنجش میزان اکسیژن خون، بررسی سلامت قلب و نمایش نوتیفیکیشن هشدار در زمان قرار گیری در معرض صدای بلند را بدهد. می‌بینیم که سری ششم ساعت هوشمند اپل یعنی اپل واچ هم اکنون می‌تواند که تمامی این کارها را انجام دهد.

علاوه‌بر این موصوع، قابلیت‌های قرار گرفته در اپل واچ مانند توانایی سنجش سلامت قلب با استفاده از ابزار‌هایی مانند نوار قلب یا ویژگی تشخیص سقوط کاربر از ارتفاع، تاکنون توانسته است جان بسیاری از افراد را در سرتاسر جهان نجات دهد.

همان‌گونه که در اخبار مربوط به نسل ششم اپل واچ خوانده‌اید این پوشیدنی اکنون هوشمند‌تر از قبل شده است. اپل واچ سری ۶ می‌تواند در مدت زمان ۱۵ ثانیه میزان اکسیژن موجود در خون را اندازه بگیرد. اپل سعی دارد با استفاده از این قابلیت اپل واچ سری ۶، بتواند احتمال مبتلا شدن فرد به بیماری کووید ۱۹ که تبدیل به بحرانی در جهان شده است، را بررسی کند.

در کنار معرفی نسل ششم اپل واچ، اپل از بند‌های جدیدی برای این پوشیدنی هوشمند هم رونمایی کرده است. اکنون کاربران می‌توانند که این ساعت جدید را با بند یک تکه‌ی جدید به نام Solo Loop سفارش بدهند.

اپل واچ جدید در ۴ رنگ آبی، قرمز، طلایی و خاکستری فضایی عرضه خواهد شد و قیمت پایه‌ی آن ۳۹۹ دلار است. اپل اعلام کرده است که از سه روز آینده عرضه‌ی این ساعت جدید را آغاز خواهد کزد.

منبع: یوتوب اپل

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه