بررسی سه‌چرخه‌ی ارابه مدل رکسانا؛ موتورسیکلتی جذاب برای بچه‌ها

در سنین ابتدایی یاد گرفتن دوچرخه‌سواری برای کودکان کمی دشوار است و به همین دلیل معمولا با سه‌چرخه‌ها یا چرخ‌های یدکی سواری را تمرین می‌کنند. سه‌چرخه‌ی ارابه مدل رکسانا یک گزینه‌ی جذاب برای شروع است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ظاهر سه‌چرخه شبیه به موتورسیکلت است و تمام جزئیات مثل آینه‌ها، چراغ، اگزوز و حتی پلاک را می‌توانید در آن ببینید. پدال‌ها روی چرخ جلو سوار هستند و باید بدانید که سه‌چرخه برای گروه سنی ۱ تا ۴ سال طراحی شده است؛ در نتیجه باید قد کودک حتما در نظر گرفته شود تا بتواند راحت‌تر پدال بزند.

یک اسپیکر برای سه‌چرخه در نظر گرفته شده که همراه با به حرکت درآمدن آن شروع به پخش آهنگ‌ می‌کند. چراغ جلوی موتورسیکلت سه‌چرخ ما هم امکان بازی در شب را برای بچه‌ها فراهم می‌کند. انرژی مورد نیاز چراغ و اسپیکر هم از طریق ۲ عدد باتری قلمی (AA) تامین می‌شود. جنس بدنه از پلاستیک فشرده است و ۴ کیلوگرم وزن دارد.

برای آشنایی بیشتر با سه‌چرخه‌ی ارابه مدل رکسانا شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما