بررسی بردگیم معماری هوشمند؛ خانه‌سازی کارتی

بازی تخته‌ای «معماری هوشمند» یک بازی خانه‌سازی ساده برای کودکان است. بچه‌ها باید با استفاده از خانه‌هایی که در اختیارشان قرار داده می‌شود، شکل‌های مختلف بسازند. بازی رقابتی نیست و اساسا برای بهبود قدرت‌های ذهنی کودکان در تجسم تصاویر کاربرد دارد. نگین بررسی امروز خود از بازی‌های فکری را به بازی معماری هوشمند اختصاص داده است.

بازی فکری مکعب مدل معماری هوشمند

نحوه‌ی انجام بازی «معماری هوشمند» بسیار ساده است. تعدادی خانه‌ی مختلف، که همه دوبعدی هستند، در قالب اشکال در بسته قرار داده شده‌اند. کارت‌های مختلفی هم که شکل‌های از پیش ساخته را نشان می‌دهند، در کنار این قطعات وجود دارند. بازی‌کننده باید یک کارت بکشد و تلاش کند شکلی که روی آن نمایش داده شده است را با استفاده از قطعات بسازد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای آشنایی بیشتر با بردگیم معماری هوشمند و نحوه‌ی انجام بازی آن و هم‌چنین بررسی کیفیت ساخت تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما