بررسی کولر سفری Arctic Air Ultra؛ سبک‌، کم‌جا و ایدئال برای سفرهای تابستانی

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

یکی از بهترین‌ قصل‌ها برای سفر و طبیعت‌گردی به خصوص برای خانواده‌هایی که کودکان مدرسه‌ای دارند، فصل تابستان است. در این فصل نه تنها وقت آزاد بیشتری برای سفر وجود دارد بلکه طبیعت هم در بهترین و زیباترین حالت خود است. با این حال بسته به مقصدی که برای سفر انتخاب می‌کنید، ممکن است گرمای هوای تابستان آزاردهنده باشد. در چنین شرایطی بهترین وسیله‌ای که می‌تواند همراه باشد، یک کولر سفری است. در این ویدیو کولر سفری Arctic Air Ultra را جعبه‌گشایی و بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ورن کولر سفری Arctic Air Ultra فقط ۷۵۰ گرم است و بدنه‌ی آن از پلاستیک ساخته شده است. جریان مقدار برقی مصرفی این کولر، ۵ ولت و جریان متناوب آن ۱۲۰ ولت است. طول و عرض این کولر ۱۸ سانتی‌متر و ارتفاع آن ۱۷ سانتی‌متر است. روی دریچه‌ی هوای این کولر که در قسمت جلویی آن قرار گرفته است، زبانه‌ی کوچکی تعبیه شده است که می‌توان با آن جهت پره‌های دریچه را به سمت بالا و پایین تنظیم کرد.

روی لبه‌ی کولر دو کلید و سه چراغ مشاهده می‌شود که کلید اول برای روشن و خاموش کردن چراغ و کلید دوم برای تنظیم شدت باد در سه مرحله است که با کمک سه چراغ نمایش داده می‌شوند. با زدن کلید دوم برای دفعه‌ی چهارم،‌ کولر خاموش می‌شود. پایین‌تر از زبانه‌ی تنظیم دریچه‌ی کولر، زبانه‌ی دیگری برای باز کردن دریچه‌ی کولر و دسترسی به فیلتر آن قرار دارد. فلیتر کولر از جنس پنبه و پشم است که قابل جدا شدن و شست‌وشو است.

در بالای کولر یک دریچه‌ی شیشه‌ای برای ریختن آب قرار دارد. ظرفیت این مخزن ۷۰۰ میلی‌لیتر است. مکانیزم خنک‌کننده این کولر از نوع تبخیری است و می‌تواند بادی با دمای ۴ درجه خنک‌تر از دمای محیط را تولید کند. همچنین پرتاپ باد آن حدود ۱/۵ متر است. این کولر سفری با شارژ کامل و شدن باد متوسط، تا ۷ ساعت امکان کارکرد دارد. نکته‌ی مهم دیگر این است که این کولر باتری داخلی ندارد و برای کار باید به یک منبع برق مانند پاوربانک متصل شود.

برای بررسی بهتر کولر سفری Arctic Air Ultra، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه