بررسی بادبزن آریامن مدل ۱۴۴؛ در کم‌ترین زمان ممکن آتش روشن کنید!

همه‌ی ما ممکن است برای تفریح و ریلکس کردن روزهای آخر هفته را به طبیعت برویم و چند ساعتی دور از فضای شهر باشیم. معمولا یکی از مشکلاتی که همه با آن درگیر هستند، روشن کردن آتش است! روشن کردن آتش به روش قدیمی و با بادبزن دستی می‌تواند زمان زیادی نیاز داشته باشد و همچنین خسته کننده باشد؛ در این ویدیو قصد داریم بادبزن آریامن مدل ۱۴۴ را بررسی کنیم که به شما این امکان را می‌دهد تا در کم‌ترین زمان ممکن، آتش روشن کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بادبزن آریامن مدل ۱۴۴ در کمتر از ۵ دقیقه می‌تواند یک آتش یک‌دست و عالی را برای شما آماده کند. این محصول بسته‌بندی خوب و محکمی دارد و محتویات آن شامل بدنه‌ی بادبزن، لوله‌ی بادبزن، دفترچه‌ی راهنما و ارتباط با پشتیبانی و کارت گارانتی ۱۲ماهه‌ی محصول است.

بدنه‌ی این دستگاه که از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده، ابعادی معادل ۲۳ سانتی‌متر طول و ۵ سانتی‌متر عرض دارد و طول سری فلزی آن نیز ۱۳ سانتی‌متر است. وزن بدنه‌ی این دستگاه معادل ۱۵۲ و وزن سری فلزی آن ۹۶ گرم است. این محصول بسیار کم‌مصرف بوده و به همراه ۴ باتری قلمی کار می‌کند.

برای بررسی بهتر بادبزن آریامن مدل ۱۴۴، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «بادبزن آریامن مدل ۱۴۴» در یوتیوببرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما