بررسی و تست صدای کاخن انجل مدل سیمی؛ سازی بی‌اهمیت به جزییات برای نوازندگان مبتدی

۲۰ فروردین ۱۴۰۱

کاخن از دسته‌ی سازهای کوبه‌ای است. کاخن به زبان اسپانیایی به معنای جعبه است. مدل نواختن کاخن به این صورت است که نوازنده روی ساز می‌نشیند و با دستانش به چوب کاخن ضربه می‌زند. البته مثل درام از استیک هم می‌شود برای نواختن کاخن استفاده کرد. اسم سیمی در این کاخن به خاطر سیم‌هایی است که در این ساز به کار رفته است. نوازنده‌ی مهمان این ویدیو آقای نوید لاهیجی است.

خرید محصول از دیجی‌کالا

برند انجل خیلی شناخته شده نیست. گویا برند ایرانی است چون سنتور و سه‌تار و دف هم تولید کرده است. اولین نکته‌ای که در این کاخن جلب نظر می‌کند سیم‌ها و چهار پیچی است که پایین این ساز قرار دارد. این پیچ‌ها برای تولید صدای اسنیر است. برای سیم‌ها داخل کاخن از سیم‌های گیتار استفاده شده و پیچ‌های پایین ساز که برای شل کردن یا کشیده شدن سیم‌ها استفاده می‌شوند هیچ تاثیر و تفاوتی در صدای اسنیر ایجاد نمی‌کنند. در بعضی کاخن‌ها می‌شود صدای اسنیر را حذف کرد اما کاخن انجل مدل سیمی از آن دسته نیست و به همین دلیل حتی بدون استفاده از اسنیر هم یک صدای گز موقع نواختن ساز می‌شنوید. کیفیت کلی بدنه و چوب ساز قابل قبول است. دو طرف ساز هم برشی است که برای راحت قرار گرفتن پای نوازنده است.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه