بررسی و تست صدای هنگ درام آرشا؛ مسحور کننده و ماورائی

این هفته یک ساز جدید و بسیار پرطرفدار را برای جعبه‌گشایی و بررسی انتخاب کردیم؛ هنگ درام آرشا که دست‌ساز است و صدای دلنشینی دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هنگ، هند پن یا هنگ درام یک ساز کوبه‌ای ملودیک است که برای اولین بار توسط فلیکس رونر و سابرینا شرر در سال ۲۰۰۰ در سوئیس ساخته شد. ریشه‌ی این ساز به دهه ۷۰ میلادی و سازی به نام استیل‌پن (Steelpan) برمی‌گرد که سازی شبیه به هنگ درام است اما از داخل نواخته می‌شد. صدای هنگ درام مانند هیچ ساز دیگری نیست؛ بسیار شفاف، مسحور کننده و به نوعی ماورایی.

این ساز ساختار ساده‌ای دارد و از ۲ ورق فلزی قوس‌دار تشکیل شده که به یکدیگر چسبیده‌اند. نت‌های ساز روی قسمت بالایی که دینگ (Ding) نام دارد قرار گرفته طرف دیگر هم گو (Gu) نام دارد که در زیر قرار می‌گیرد و یک حفره بزرگ در مرکز دارد. سازی که ما در این ویدیو به آن می‌پردازیم یک ساز دست‌ساز است و ۹ نت دارد. رنگ آن طلائی مات است و ۴.۵ کیلوگرم وزن دارد. عرض آن ۵۶ سانتی‌متر و ارتفاع آن ۲۵ سانتی‌متر است.

برای آشنایی بیشتر با ساز هنگ درام آرشا شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما