بررسی پنکه ۳۶۰ درجه‌ی عرشیا؛ انتخابی عالی برای تابستان

احتمالا همه‌ی شما از گرمای شدید این روزها کلافه شده‌اید. پنکه‌ها یک راه عالی و مقرون‌به‌صرفه برای تحمل کردن گرمای تابستان هستند؛ مخصوصا اگر نگران این هستید که کولر و اسپلیت یک‌سره روشن نباشد. همچنین با استفاده از پنکه‌ها می‌توانید در مصرف برق هم صرفه‌جویی کنید. در این ویدیو قصد داریم پنکه ۳۶۰ درجه‌ی عرشیا را باهم بررسی کنیم که می‌تواند انتخاب باکیفیتی برای روزهای گرم و تابستانی باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای بستن گارد جلوی پنکه، ابتدا باید رینگ پلاستیکی را روی لبه‌ی گارد بیرونی قرار بدهید و پیچ آن را خیلی شُل ببندید تا در نرود. سپس آن را روی لبه‌ی گارد اصلی پنکه قرار می‌دهیم به طوری که نوارهای پنکه داخل شیارهای گارد بیرونی قرار بگیرند؛ در نهایت می‌توانید پیچ را کامل سفت کنید.

پنکه‌ی ۳۶۰ درجه‌ی عرشیا در ۳ حالت رومیزی، نیمه‌ایستاده و ایستاده قابل استفاده است. طراحی این پنکه بسیار خاص است و در قسمت پنل دستگاه یک انحنا دیده می‌شود که باعث زیباتر شدن ظاهر آن شده است. قسمت بدنه‌ی آن هم طراحی بسیار مستحکمی دارد و به خوبی به پایه متصل شده است. پنکه‌ی ۳۶۰ درجه‌ی عرشیا در دو رنگ سفید و مشکی ساخته شده و طراحی پنل آن بسیار جدید و راحت است. یک نمایشگر کوچک هم در قسمت بالای دکمه‌های پنل وجود دارد که دمای محیط را به شما نشان می‌دهد.

برای بررسی کامل‌تر پنکه‌ی ۳۶۰ درجه از برند عرشیا، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «پنکه‌ی ۳۶۰ درجه‌ی عرشیا» در یوتیوببرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما