معرفی بردگیم آشوب در مزرعه؛ نبرد مزرعه‌ها

بردگیم آشوب در مزرعه یا فارماگدون (Farmageddon) یک بازی کارتی سریع در رابطه با کاشت محصولات و برداشت آن‌ها برای کسب پول بیشتر است. نسخه داخلی این بازی توسط شرکت گنجفه تولید شده است. اگر به بازی‌های کارتی جمع‌وجور و کوتاهی علاقه‌ دارید که در آن می‌توانید بازیکنان دیگر را اذیت کرده و کارهای آن‌ها را در طول بازی خراب کنید، خوب است که نگاهی به فارماگدون هم بیندازید. هامون در ویدئوی امروز خود به سراغ معرفی بردگیم آشوب در مزرعه رفته است.

بازی فکری مدل آشوب در مزرعه

آشوب در مزرعه یک بازی کارتی است که در آن سعی می‌کنید محصولات باارزشی بکارید و آن‌ها را برای کسب امتیاز در دسته محصولات خود قرار دهید. بازی دارای ۲ دسته کارت شامل کارت‌های اکشن و کارت های محصول است. کارت‌های محصول هر کدام دارای یک مقدار امتیاز بر روی خود هستند که در هنگام برداشت امتیازی را به شما می‌دهند. کارت‌های اکشن مجموعه‌ای از کارت‌ها در دست شما هستند که از آن‌ها برای انجام کارهایی در بازی استفاده می‌کنید. این کارها شامل چیزهایی مثل حمله به محصولات حریف و یا نگه‌داری محصولات خودتان یا کارهای مشابه دیگری می‌شود. شما به نوبت کارت‌ها را برداشته و بازی می کنید تا زمانی که بازی با کشیدن آخرین کارت محصول به پایان برسد. پس از آن، امتیاز خود را حساب می‌کنید و کسی که بیش‌ترین امتیاز را داشته باشد، برنده است.

برای آشنایی بیشتر با ساخت و قوانین این بازی، توصیه می‌کنیم که ویدئوی معرفی بردگیم آشوب در مزرعه را در بالا ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما