بررسی میز و صندلی سفری تاشو مدل Asplus؛ راحت، باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه

۲۴ فروردین ۱۴۰۱

یکی از مهم‌ترین وسایلی که همراه داشتن آن‌ها در سفر به خصوص سفرهای طبیعت‌گردی واجب است، میز و صندلی‌های سفری هستند. میز و صندلی اید‌ئال برای سفر باید سبک، تاشو و مقاوم باشد. در این ویدیو میز و صندلی سفری تاشو مدل Asplus را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

میز و صندلی سفری تاشو مدل Asplus مدل سه عددی است و تمام آن‌ها کاروهای پارچه‌ای جداگانه دارند که کاورهای صندلی دسته‌دار هستند و کاور میز با بند باز و بسته می‌شود. صندلی‌ها واقعا سبک هستند و حمل آسانی دارند. هر صندلی حدود ۲/۵ کیلوگرم وزن دارد. صندلی در حالت باز دارای ارتفاع ۸۰ سانتی‌متر تا تیکه‌گاه و ۳۸ سانتی‌متر تا نشیمن‌گاه است و پنهای تکیه‌گاه ۵۰ سانتی‌متر است. ابعاد صندلی در حالت بسته ۵۰ در ۷۰ سانتی‌متر است. صندلی‌ها از لحاظ ظاهری و کیفیت ساخت خوب و بی‌نقص هستند. جنس بدنه‌ی صندلی از فلز و جنس پارچه از برزنت ضدآب است که قابل شست‌وشو است و مقاومت خوبی دارد. صندلی‌ها تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم تحمل وزن دارند.

میز تاشوی این ست وزنی حدود ۲ کیلوگرم و تحمل وزن ۵۰ تا ۶۰ کیلوگرم را دارد. جنس پایه‌های میز از فلز و رویه‌ی آن از برزنت است. ارتفاع میز از سطح زمین حدود ۶۰ سانتی‌متر است که با ارتفاع صندلی کاملا متناسب است. پایه‌های میز به یکدیگر متصل هستند و با کمی فشار از هم باز می‌شوند.

به طور کلی این میز صندلی کیفیت بالا، راحتی، حمل آسان، اشغال فضای کم، کیفیت و قیمت مناسب را یک‌جا دارند.  برای بررسی بهتر میز و صندلی سفری تاشو مدل Asplus، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه