بررسی ماوس ایسوس TUF GAMING M3؛ قیمت مناسب از برند معتبر

۳ خرداد ۱۴۰۲

ماوس ایسوس TUF GAMING M3 یک ماوس گیمینگ میان‌رده از برند مشهور ایسوس است که با قیمت مناسبی در بازار ایران به فروش می‌رسد. اما آیا این مدل می‌تواند در برابر رقبای هم‌قیمت خود عرض اندام کند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، این ویدیو را از دست ندهید.

ماوس مخصوص بازی ایسوس مدل P305 TUF GAMING M3

در بدنه‌ی ماوس دو نوع پلاستیک متفاوت استفاده شده که در کل حس خوبی را منتقل می‌کنند. شاید ترکیب رنگ طوسی و مشکلی مطابق با تمام سلیقه‌ها نباشد ولی در کل چیزی نیست که بتوانیم از آن ایراد بگیریم. کیفیت ساخت طبیعتا فوق‌العاده و شگفت‌انگیز نیست ولی می‌توانیم بگوییم که در این زمینه با کیفیت ساخت بهتری نسبت به برندهای ایرانی روبرو هستیم.

با توجه به ابعاد ماوس، این مدل برای دست‌های متوسط و کوچک گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود و برای این نوع دست‌ها ارگونومی خوبی ارائه می‌کند. بنابراین حتی برای استفاده‌های طولانی‌مدت هم دست را اذیت نمی‌کند. پدهای زیر ماوس که برای حرکت بر روی ماوس‌پد نقش مهمی را ایفا می‌کنند، نسبت به مدل‌های هم‌قیمت عملکرد بهتری دارند. به همین خاطر در کل با استفاده از این ماوس، می‌توانید حرکت بسیار نرم و روانی روی ماوس‌پد داشته باشید.

در بدنه‌ی ماوس ایسوس TUF GAMING M3 به غیر از کلید‌های اصلی، با ۴ کلید اضافه هم روبرو هستیم. دو کلید سمت چپ طبیعتا برای Back و Forward مورد استفاده قرار می‌گیرد و زیر اسکرول هم دو کلید برای افزایش و کاهش حساسیت دیده می‌شود. در ضمن با وجود اینکه این ماوس یک مدل اقتصادی است، ولی با استفاده از نرم‌افزار ارائه شده از طرف ایسوس، می‌توانید عملکرد تمام این کلیدها را به راحتی شخصی‌سازی کنید.

در مورد ظاهر این گوشی باید بگوییم که ایسوس تصمیم گرفته طراحی مینیمال و ساده‌ای را برای آن عملی کند. تنها بخشی از ماوس که نورپردازی نشان می‌دهد، لوگوی آن است و غیر از لوگو در بخش‌های دیگر شاهد نورپردازی نیستیم. نهایت حساسیت ماوس به ۸۰۰۰ DPI می‌رسد که با توجه به قیمت ماوس، عدد خوبی است و حتی برای استفاده‌های حرفه‌ای هم می‌توانید تا حد زیادی روی آن حساب کنید. در نهایت باید بگوییم که طراحی ماوس قرینه نیست و بنابراین برای چپ‌دست‌ها گزینه‌ی مناسبی محسوب نمی‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه