ماوس گیمینگ ایسوس ROG Gladius II؛ سریع، جذاب و خوش‌قیمت

۳۰ تیر ۱۴۰۰

در برنامه‌ی این هفته ماوس گیمینگ ایسوس ROG Gladius II را برای جعبه‌گشایی و بررسی انتخاب کرده‌ایم که نورپردازی‌های چشمگیر و سرعت بالای آن نظر ما را حسابی به خود جلب کرد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ماوس حرفه‌ای از طراحی ارگونومیکی برخوردار است که ۷ کلید با قابلیت سفارشی سازی برای آن در نظر گرفته شده. سوئیچ‌های ماوس از نوع Omron و قابل تعویض هستند و به یک سنسور اپتیکال PMW3360 مجهز شده است. مانند اکثر ماوس‌های گیمینگ، کلید DPI هم برای این ماوس در نظر گرفته شده که باعث بهبود دقت در نشانه‌گیری می‌شود. این ماوس توانایی پشتیبانی از دقت ۱۲۰۰۰ نقطه بر اینچ و شتاب گرانشی G5 دارد که آن را تبدیل به یک ماوس سریع می‌کند.

از جذابیت‌های این ماوس نورپردازی چشمگیر آن است که از الگوی دیگر تجهیزات گیمینگ ایسوس پیروی می‌کند. وزن ماوس ۱۰۷ گرم است و به دلیل پدهای باکیفیت، حرکت ماوس بسیار نرم و روان است. یک کیف توری برای جابه‌جایی راحت‌تر ماوس و یک کابل کنفی اصلی و یک کابل یدک، همراه ماوس ارائه می‌شود. همچنین ۲ سوئیچ یدک هم داخل جعبه قرار داد که در صورت خراب شدن بتوانید آن‌ها را جایگزین کنید.

برای آشنایی بیشتر با ماوس گیمینگ ایسوس ROG Gladius II شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه