تجربه‌ی استفاده از ماوس ایسوس ROG SPATHA X

بعد از انتشار ویدیوی بررسی ماوس ایسوس ROG SPATHA X، حالا در این ویدیوی کوتاه تجربه‌ی استفاده از آن را مطرح می‌کنیم تا برای خرید این محصول بهتر بتوانید تصمیم‌گیری کنید.

ماوس بی سیم مخصوص بازی ایسوس مدل ROG SPATHA X WIRELESS

یکی از جذابیت‌های این ماوس این است که برای شارژ کردن آن می‌توانید از روش‌های متفاوتی استفاده کنید. به‌عنوان مثال می‌توانید داک شارژ را به صورت افقی روی میز قرار دهید و از سوی دیگر می‌توانید با استفاده از پایه‌ی ارائه شده در جعبه، این پایه را به صورت عمودی بر روی میز قرار دهید.

اندازه‌ی بسیار بزرگ این ماوس، برای دست‌هایی که ابعاد بزرگی دارند یک مزیت بسیار مهم محسوب می‌شود. از سوی دیگر نورپردازی RGB استفاده شده در این ماوس جلوه‌ی بسیار خوبی دارد و جذابیت آن را دوچندان کرده است. بنابراین بدون شک در میان بهترین ماوس‌های مناسب گیمینگ، ماوس ایسوس ROG SPATHA X در بالای جدول قرار می‌گیرد و اگر با قیمت بالای آن مشکلی ندارید، بدون شک خرید این محصول را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما