بررسی ماوس ایسوس ROG SPATHA X؛ گران‌قیمت و برای گیمرهای فوق حرفه‌ای

گیمرها در کل برای خرید لوازم جانبی مختلف هزینه‌ی زیادی را متحمل می‌شوند و در این ویدیو قصد داریم یکی از ماوس‌های گیمینگ گران‌قیمت موجود در بازار ایران را بررسی کنیم. ماوس ایسوس ROG SPATHA X فقط برای انگشت ۶ دکمه در نظر گرفته و بنابراین یک ماوس ایده‌آل برای گیمرهای فوق‌ حرفه‌ای است. در ادامه همراه ما باشید.

ماوس بی سیم مخصوص بازی ایسوس مدل ROG SPATHA X WIRELESS

برای این ماوس می‌توانید بین چهار حالت حساسیت متفاوت دست به انتخاب بزنید. ۶ دکمه‌ی قرار گرفته فقط برای انگشت شست، دست کاربر را برای ایجاد میان‌برهای متنوع باز می‌گذارد. حساسیت ماوس به ۱۹۰۰۰ DPI می‌رسد که این یعنی گیمرهای فوق حرفه‌ای هم به بهترین شکل می‌توانند از آن استفاده کنند.

گیمرهایی که دوست دارند در مکان‌های مختلف از ماوس ثابتی استفاده کنند، می‌توانند از کیف قرار گرفته در جعبه‌ی این محصول بهره ببرند. برای این ماوس یک داک شارژ ارائه شده که می‌توانید به راحتی ماوس را به آن وصل کنید تا از این طریق شارژ شود. وقتی که برای بار اول با این ماوس روبرو می‌شوید، احتمالا اندازه‌ی بسیار بزرگ آن اولین چیزی است که توجه شما را جلب می‌کند.

کاربرانی که دست‌های بزرگی دارند، ماوس ایسوس ROG SPATHA X تجربه‌ی کاربری فوق‌العاده‌ای برای آن‌ها ارائه می‌کند. برای این ماوس نمی‌توانیم به نکات منفی زیادی اشاره کنیم. اول از همه باید بگوییم که طبیعتا این ماوس برای دست‌های کوچک اصلا مناسب نیست و البته این موضوع به هیچ عنوان یک نقطه ضعف مهم به شمار نمی‌آید.

از بین نکات مثبت هم باید به موارد متعددی اشاره کرد. به‌عنوان مثال همین بزرگ بودن و راحتی استفاده از آن به این معناست که می‌توانید ساعات طولانی بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. پرشمار بودن دکمه‌ها در بدنه هم یکی دیگر از مزایای مهم آن به حساب می‌آید. حساسیت ۱۹۰۰۰ DPI عدد بسیار بالایی است و بیشتر کاربران به سختی می‌توانند از حساسیت بیشتر از ۱۰۰۰۰ DPI استفاده کنند. بنابراین همانطور که گفتیم این ماوس می‌تواند توجه گیمرهای فوق حرفه‌ای را جلب کند. داک شارژ ارائه شده برای آن هم جذابیت ظاهری میز کار شما را افزایش می‌دهد. با توجه به تمام این نکات، باید بگوییم که اگرچه این ماوس قیمت بسیار بالایی دارد، اما در عوض از همه نظر فوق‌العاده محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما