تجربه‌ی استفاده از هدست ایسوس ROG Strix Go

بعد از انتشار ویدیوی بررسی هدست ایسوس ROG Strix Go، در این ویدیو به تجربه‌ی استفاده از این هدست می‌پردازیم تا اگر به دنبال خرید یک هدست جدید هستید، بتوانید راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید.

هدست بی سیم مخصوص بازی ایسوس مدل ROG Strix Go 2.4

در ویدیوی بررسی، کیفیت صدای دریافتی از طرف بازی PUBG Mobile مورد بررسی قرار گرفت که حین اجرای بازی، هدست قطع می‌شد و صدا به اسپیکرهای گوشی انتقال پیدا می‌کرد. اما با بررسی‌های بیشتر، به نظر می‌رسد فقط حین اجرای این بازی چنین مشکلی پیش می‌آید و برای بازی‌های مختلف و کارهایی مانند تماشای فیلم، با مشکلی روبرو نمی‌شوید.

میکروفون خلبانی ارائه شده برای این هدست فقط مناسب محیط‌های شلوغ است و در چنین محیط‌های برای حذف صدای محیط بهتر عمل می‌کند. گفتنی است بالشتک‌های استفاده شده، می‌توانند خیلی خوب تا حد زیادی صدای محیط اطراف را حذف کنند اما از طرف دیگر، حین استفاده از این هدست گوش خیلی راحت گرم می‌شود و عرق می‌کند.

در نهایت بار دیگر باید به انعطاف‌پذیری فوق‌العاده‌ی بدنه اشاره کنیم که یکی از مزایای مهم آن محسوب می‌شود. روی هم رفته هدست ایسوس ROG Strix Go محصول بسیار خوبی است که البته قیمت خیلی بالایی هم دارد. بنابراین با توجه به این قیمت و این مشخصات، باید ببینید آیا براش ارزش خرید بالایی دارد یا نه.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما