بررسی بردگیم فرار از جهنم؛ مجازات طمع

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی «آوف تاوفل کوم راوس» (Auf teufel komm raus) که با همین اسم آلمانی هم در تمام دنیا شناخته می‌شود، یکی از معروف‌ترین بردگیم‌های تاریخ است. این بازی که نامش به معنای «فرار از جهنم» است، از بازی‌کننده‌ها می‌خواهد تا به شکلی شانسی، مهره‌های مختلف را روی زمین بازی برگردانند و اگر پیش‌بینی‌شان درست باشد، برنده می‌شوند و پیشرفت می‌کنند. هامون در بررسی این هفته‌ی خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ بازی آوف تافل رفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

مکانیک اصلی بازی شرط بندی است. با این حال، نه با پول و بلکه با چیپ‌هایی که همراه خود بازی عرضه می‌شود. بازی‌کننده‌ها مقدار مشخصی از چبپ‌های خود را شرط می‌بندند و سپس از روی مهره‌های روی صفحه، چند مهره برمی‌دارند تا ببینند آیا به عددی که شرط بسته‌اند می‌رسد یا نه. اگر به جای عدد، به شیطان برسند، از بازی حذف می‌شوند. بازی‌کننده‌ای که بیشترین شرط را بسته باشد، مهره‌ی خود را روی تخته حرکت می‌دهد تا اینکه نهایتا یکی به عدد هزار برسد. سپس میزان پول جمع شده از سوی همه محاسبه می‌شوند و کسی که بیشترین پول را داشته باشد، برنده است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه