بررسی گیرنده بلوتوثی باسئوس؛ با کابل AUX در خودرو خداحافظی کنید!

۵ شهریور ۱۴۰۱

با این وسیله‌ی کوچک، از دست کابل‌های AUX در خودرو خلاص می‌شوید. در این ویدیو گیرنده بلوتوثی باسئوس مدل WXQY-01 را بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این گیرنده از بلوتوث ۵.۰ استفاده می‌کند که از نظر پایداری ارتباط حرف زیادی برای گفتن دارد و از طرف دیگر تا محدوده‌ی ۱۰ متری می‌توانید از آن بهره ببرید. کیفیت صدایی که این گجت ارائه می‌دهد بسیار خوب است و با نویز و تاخیر صدا روبرو نمی‌شوید و به طور کلی با کابل AUX هیچ تفاوتی ندارد. از ویژگی‌های حائز اهمیت آن می‌توانیم به امکان اتصال همزمان با دو دستگاه اشاره کنیم.

گیرنده بلوتوثی باسئوس از باتری قابل شارژ بهره می‌برد که با هر بار شارژ شدن، می‌تواند حدود ۱۰ ساعت انجام وظیفه کند. برای شارژ کردن آن هم باید از کابل microUSB استفاده کنید. خوشبختانه وقتی دستگاه پخش ماشین را خاموش می‌کنید، این گجت هم بعد از ده دقیقه به طور خودکار خاموش می‌شود که چنین کاری تاثیر زیادی بر کاهش مصرف انرژی دارد. بر روی گیرنده بلوتوثی باسئوس میکروفون هم تعبیه شده ولی با توجه به اینکه فاصله‌ی زیادی با راننده دارد، صدای خیلی خوبی را به مخاطب نمی‌رساند.

در کل وسیله‌ی مفید و کار راه‌اندازی است و در کل کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱۵۰ هزار تومان می‌توانید این دستگاه را از دیجیکالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه