بررسی ساختنی آوا طرح ماشین؛ ۲۲ مدل ماشین در یک جعبه

لگوها و بازی‌های ساختنی از محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌ها برای سنین مختلف هستند. این بازی‌ها علاوه بر سرگرمی، جنبه‌ی آموزشی هم دارند و به رشد مهارت‌های مختلف کودکان کمک می‌کنند. در این ویدیو ساختنی آوا طرح ماشین مدل AMT3110 کد ۱ را انتخاب کرده‌ایم. با ما همراه باشید تا آن را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ساختنی آوا طرح ماشین مدل AMT3110 کد ۱ یک بازی ایرانی با ۲۷۸ قطعه است. همه‌ی قطعات این محصول از جنس پلاستیک هستند و از کیفیت و مقاومت خیلی خوبی برخودار هستند. این لگو با یک جعبه‌ی جداکننده عرضه شده است که با کمک آن می‌توانید تکه‌های بازی را تقسیم‌بندی کنید تا در زمان منتاژ و سر هم کردن، تکه‌ها را راحت‌تر پیدا کنید و نگران گم شدن تکه‌های کوچک‌تر نباشید. همچنین یک آچار مخصوص جدا کردن تکه‌های لگو هم در جعبه وجود دارد که با کمک آن قطعات راحت و آسان از یکدیگر جدا می‌شوند.

با این لگو می‌توانید ۲۲ مدل ماشین مختلف و یک موتور را بسازید. طراحی و ظاهر تمام مدل‌ها زیبا و جذاب هستند. چرخ‌های ماشین خیلی روان هستند و موقع بازی عملکرد خوبی دارند، به علاوه در ماشین‌ها هم قابل باز و بسته شدن هستند. این بازی ساختنی مناسب رده‌ی سنی ۸ سال به بالاست و بچه‌های و بزرگ‌ترها می‌توانند ساعت‌ها با این بازی ساختنی جذاب سرگرم شوند.

برای آشنایی بیشتر با ساختنی آوا طرح ماشین مدل AMT3110 کد ۱ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. پوراندخت

    شما پیج اینستا هم دارین؟

    ایران پک

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما