بررسی بردگیم اولان؛ مافیای قرون وسطایی

بازی تخته‌ای اولان (Avalaon)، نسخه‌ای پیچیده‌تر و کامل‌تر از بازی مافیاست؛ یعنی قرار است یک نقش به هر بازی‌کننده بدهیم و در طول بازی، برای پیدا کردن آدم‌بدها و نابود کردن آن‌ها تلاش کنیم. در واقع ساده‌تر می‌توانیم بگوییم که بازی اولان، همان مافیا را به سبک و سیاق قرون وسطایی و شکلی جذاب‌تر و زیباتر تکرار کرده است. در بررسی‌های بردگیم این هفته، آرین سراغ این بازی رفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

احتمالا نیازی به توضیح بازی نیست و می‌توانید کاملا مافیا را در ذهن تصور کنید، اما در توضیح آن می‌توانیم بگوییم که بازی اولان برای پنج تا ده نفر بازیکن طراحی شده است و به ازای هر تعداد هم تخته و روش جداگانه‌ای به بازی‌کننده‌ها می‌دهد. برای مثال، در یک بازی پنج نفره، بازی به ما می‌گوید که سه شخصیت وفادار به آرتور انتخاب کنیم (شخصیت‌های مثبت داستان) و دو شخصیت وفادار به موردرد (که آدم‌بدهای قصه هستند) و پنج کارت این شخصیت‌ها را بر بزنیم و بین بازی‌کننده‌ها پخش کنیم. شخصیت‌های مختلف هر کدام قابلیت‌های خاص خود را دارند و مثلا «مرلین جادوگر» همیشه می‌داند که آدم‌بدها که هستند. چیزی که بازی اولان را جذاب می‌کند، مراحلی است که به بازی‌کننده‌ها می‌دهد و طی رای‌گیری انجام می‌شوند.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بردگیم اولان حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما